Tanio i dobrze kamerować wesela w województwie zachodniopomorskim

praca

Written by:

W zeszłą sobotę zabrałam się za generalne porządki w mieszkaniu. Trzeba było chwilę oderwać się od komputera i zostawić te darmowe filmy w internecie. Na sam koniec zostawiłam sobie szuflady w moim biurku, w których od lat gromadziłam wszelakiej maści papiery.

Trochę się tego nazbierało, więc postanowiłam przejrzeć je dokładnie i pozbyć się tych niepotrzebnych. Ta prozaiczna czynność wywołała we mnie mnóstwo wspomnień. Wśród starych rachunków bankowych i ulotek biura turystycznego reklamujących zeszłoroczne promocje zimowisk w szwajcarskich Alpach znalazłam m.in. zaproszenie na studniówkę od mojej szkolnej miłości, kartki noworoczne z dalekich krajów od mojego ojca, który jest marynarzem, płyty na których są darmowe filmy, notatki z wykładów z literatury u profesora Makowieckiego, zabawne liściki pisane przez moją przyjaciółkę w pracy.

Miałam spory dylemat, co z tym wszystkim zrobić bo zrobił mi się istny chlewik. Bo z jednej strony potrzebowałam miejsca w biurku, a z drugiej te zapiski są przecież swoistymi dokumentami mojego życia, mojej przeszłości. Postanowiłam złożyć wszystkie te pamiątki do osobnego pudełka, które postawiłam na najwyższej półce w szafie, gdzie trzymam nagrody za sportowe osiągnięcia w szkolnych olimpiadach.

A wracając do tematu filmów to sam chcę się tym teraz zająć. Pochwalę się, że załozyłem firmę i będe robił filmy ze ślubów i wesel. Chcę zostac kamerzystą i swym zasięgiem objąć całe województwo zachodniopomorskie. To moja aktualna strona firmowa – kamerzysta na wesele zachodniopomorskie – Weselko.pl

Leave a Reply