stihl szczecinpilarki spalinowe szczecinpiły łańcuchowe szczecinstihl szczecinserwis stihl szczecinserwis kosiarek stihlviking szczecinpiły do betonu szczecinpiły do betonu stihl szczecin

 

 
piły do betonu szczecin przecinarki
 

Przecinarki spalinowe STIHL, do kamieni, betonu i metali.

Wyzwanie dla najsilniejszych
 

Urządzenia budowlane STIHL to idealne narzędzia do ciężkich zadań na placu budowy. Charakteryzują się bezkompromisową jakością, niezawodnością i długą żywotnością oraz ekonomiką eksploatacji. Są to cechy, które sprawiają, że przecinarki STIHL są numerem 1 na świecie i nie może ich zabraknąć na żadnym placu budowy.

Mocne przecinarki STIHL stanowią niezbędną pomoc wszędzie tam, gdzie trzeba się przebić przez bardzo twarde podłoże. Zostały zaprojektowane specjalnie do pracy w wyjątkowo ciężkich warunkach, na placu budowy, imponują już legendarną niezawodnością i zostały wyposażone w wiele praktycznych rozwiązań. Przecinarki STIHL zapewniają wysoką ekonomikę pracy dzięki wysokiej mocy, długiej żywotnośći i długim okresem miedzyserwisowym.

   
   
Chętnie odpowiemy na każde pytanie
Zapraszamy Państwa do kontaktu tel. 091 48 71 0 71
Doradzimy optymalne rozwiązanie spełniające Państwa potrzeby
 

Model STIHL TS400 jest już wycofany ze sprzedaży - w jego miejsce został wprowadzony model TS420.
Ręczna przecinarka spalinowa
STIHL TS400

moc: 3.2 kW / 4.4 KM
ciężar: 9.4 kg
tarcza tnąca: 350 mm
maksymalna głębokość cięcia: 125 mm
 
 
Ręczna przecinarka spalinowa
STIHL TS420

moc: 3.2 kW / 4.4 KM
ciężar: 9.6 kg
tarcza tnąca: 350 mm
maksymalna głębokość cięcia: 125 mm
przecinarki szczecin
 
 
Ręczna przecinarka spalinowa
STIHL TS700

moc: 5.0 kW / 6.8 KM
ciężar: 11.6 kg
tarcza tnąca: 350 mm
maksymalna głębokość cięcia: 125 mm
przecinarki szczecin
 
 
Ręczna przecinarka spalinowa
STIHL TS800

moc: 5.0 kW / 6.8 KM
ciężar: 11.6 kg
tarcza tnąca: 400 mm
maksymalna głębokość cięcia: 145 mm
przecinarki szczecin>
przecinarki do betonu, przecinarki do stali

Nowe przecinarki STIHL TS700 i TS800. Mocne jak żadne inne.

Najsilniejsze ze wszystkich urządzeń STIHL: nowe przecinarki spalinowe STIHL TS700 i STIHL TS800 ustanawiają standardy w klasie urządzeń o najwyższej mocy. Nie ma bardziej nowoczesnego urządzenia do profesjonalnego przecinania kamienia, betonu, asfaltu lub metalu, stali. Przecinarki STIHL TS700 i STIHL TS800 charakteryzuje najwyższa, tradycyjna dla STIHL jakość - oraz dodatkowo: zwiększona wydajność i niezwykle długa żywotność filtrów przy jednocześnie bardzo niskich wartościach emisji szkodliwych substancji. Jednym słowem: nowe przecinarki STIHL TS700 posiadają wszystko, co przyczynia się do tego, że prace związane z przecinaniem kamienia i metalu są bardziej racjonalne, łatwiejsze i opłacalne.

Jeszcze bardziej ekonomiczna, jeszcze dłuższe interwały konserwacyjne

System filtrów powietrza o długiej żywotnośći wyposażony we wstępny filtr cyklonowy wielokrotnie wydłuża czas eksploatacji filtrów w porównaniu z tradycyjnymi filtrami. Zbędne staje się również czyszczenie filtra piankowego.

Jeszcze mocniejsza, jeszcze bardziej przyjazna dla środowiska

2-suwowa jednostka napędowa przecinarek STIHL TS700 i TS800 imponuje wysoką mocą i doskonałym momentem obrotowym, co znajduje odbicie w wysokiej jakości cięcia. Nowy system przepłukiwania cylindra umożliwia osiągnięcie niezwykle niskich wartości emisji szkodliwych substancji, które już dziś spełniają wymogi przyszłych norm w zakresie emisji spalin.

Jeszcze lepsza, jeszcze bardziej oszczędzająca siły.

System antywibracyjny STIHL! Nowoczesne amortyzatory pozwalają na znaczną redukcję drgań przenoszonych z silnika na dłonie i barki operatora. Rozwiązanie takie oznacza znacznie mniejsze zmęczenie w przypadku ręcznej obsługi przecinarki (bez użycia wózka prowadzącego STIHL FW20)

Jeszcze bardziej nowoczesna i ergonomiczna

Nowoczesny, ergonomiczny design oraz obwiedniowy uchwyt przedni zapewniają duży komfort pracy w dowolnej pozycji.Precyzja: Wózek prowadzący STIHL FW 20

Wozek prowadzacy STIHL FW20.

Precyzyjne cięcie na dłuższych odcinkach o ustalonej głębokości: nowy wózek prowadzący STIHL FW20 został zaprojektowany sprzecjalnie dla przecinarek STIHL TS400, STIHL TS700 oraz STIHL TS800. UStanawia nowe standardy, a trwałość, ergonomia i ekonomika eksploatacji stanowią jego podstawowe zalety.
Wszyskto w jednym: idealne uzupełnienie dla profesjonalnych zastosowań przecinarek spalinowych STIHL - obecnych oraz przyszłych modeli.

Szybkość i łatwośc obsługi Innowacyjna metoda komfortowej regulacji głębokości cięcia na składanym uchwycie z systemem łatwej regulacji pozwala na jeszcze szybsze dostosowanie urządzenia do odpowiedniego zadania i łatwego transportu. Przecinarki STIHL TS400, TS700 i TS800, można zamontować na wózku bez urzycia narzędzi, za pomocą systemu szybkiego montażu. Zwiększenie obrotów odbywa się za pomocą ergonomicznej dźwigni i przycisku blokującego.

Elastyczność i ergonomia Kompaktowa budowa umozliwia łatwe manewrowanie wózkiem. Dzięki temu urządzenie doskonale sprawdza się zarówno przy wykonywaniu krótkich cięć w miejscach na ograniczonej przestrzeni, gdzie występują utrudniające pracę krawędzie, jak i w przypadku cięć o znacznej długości. Rozstaw kółek, osadzonych na łożyskach kulkowych o bardzo długiej żywotności, wózka STIHL FW20, może być regulowany, a rozstaw osi wózka został zoptymalizowany dla podwyzszenia wydajności cięcia. Dodatkową zaletę stanowi wyjątkowo niski poziom wibracji (<2,5m/s2), który sprawia, że urządzenie może być użytkowane bez żadnych ograniczeń czasowych dla operatora.

stihl reklamy


pilarki spalinowe, pilarki łańcuchowe, kosy spalinowe, kosiarki w szczecinie, kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe,

glebogryzarki, myjki ciśnieniowe, rozdrabniacze elektryczne,

rozdrabniacze spalinowe, traktorki szczecin, kosiarki samojezdne szczecin, piły do betonu, przecinarki,

odkurzacze przemysłowe, odkurzacze do liści, dmuchawy spalinowe, nożyce do żywopłotów,

agregaty pradotworcze szczecin, motopompy szczecin, zageszczarki szczecin,

serwis szczecin, serwis stihl szczecin, naprawa kosiarek szczecin, serwis kosiarek szczecin, serwis pił spalinowych szczecin, stihl szczecin